českydeutsch

Řetězové

Řetězový kladkostroj DBC

zaslat dotaz

Elektrický řetězový kladkostroj DBC nabízí další rozšíření stávajícího produktového portfolia. Díky svým spolehlivým sériovým komponentům a předkonfigurovanému výběru je DBC ideálním základním řešením pro mnoho průmyslových odvětví a splňuje širokou škálu požadavků na moderní zdvihací zařízení. Se třemi velikostmi a v jemně odstupňovaných rozsazích nosnosti může DBC zvednout břemena o hmotnosti 63 až 2 500 kg.

Parametry – zákaznická volba:

  • Nosnost břemene 63 kg až 2 500 kg, výška zdvihu do 6 m
  • Nízká hlučnost 68 dB, třída ochrany IP55, mechanické koncové spínače pro horní a spodní polohu háku
  • Rychlosti zdvihu do 6 m/min u jednostupňové verze, až 8 m/min u dvoustupňové verze
  • Pojezdové rychlosti 20/5 m/min
Řetězový kladkostroj DBC

Řetězový kladkostroj DC-Pro

zaslat dotaz

Řetězový kladkostroj DC-Pro pro nosnost až do 5000 kg je kompletně vybavený, max. flexibilní řetězový kladkostroj, který lze během velmi krátké doby nainstalovat a uvést do provozu. Velmi snadné ovládání a údržba. Mimořádně dlouhá životnost znamená ještě vyšší hospodárnost. Standardně vybavený stykačovým ovládáním, provozním koncovým vypínačem horní a dolní polohy háku, počítadlem provozních hodin a diagnostické rozhraní pro vyhodnocování provozních parametrů.

Řetězový kladkostroj DC-Pro

Manulift DCM-Pro

zaslat dotaz

Manulift byl vyvinut pro bezpečnou a rychlou manipulaci při ovládání jednou rukou. Nový DCM-Pro je založen na bázi kladkostroje DC-Pro. Ovladač DSM-C, připojený spirálovým kabelem. Ovladač je pevně připojen na kladkostroj a umožňuje tak obsluze ovládat jednou rukou kladkostroj, tak i manipulovat se zavěšeným břemenem.
Rychlospojka umožňuje snadnou výměnu různých typů prostředků pro uchopení břemene.

Manulift DCMS-Pro je dodáván s plynulou regulací rychlosti

Manulift DCM-Pro

Řetězový kladkostroj DC-Com

zaslat dotaz

Cenově přijatelnější varianta se standardním vybavením. Řetězový kladkostroj DC-Com pro nosnost až do 2000 kg, kvalitní se základním vybavením pro rychlou instalaci a kvalitní údržbu.

Řetězový kladkostroj DC-Com

Pojezd U pro ruční pojezd

zaslat dotaz

Nová generace pojezdu U je dodávána ve velikostech pro nosnosti do 1100 kg (U11), 2200 kg (U22), 3400 kg (U34), 5000 kg (U56)

Šířka příruby může být nastavena dle příruby pomocí stavěcích kroužků a pokrývá rozsah od 58 mm do 200 mm, případně od 201 mm do 310 mm

Univerzálním provedením pojezdových kol lze pojezdové jednotky použít na profilech s rovnou i zešikmenou přírubou a umožňují pojezd do zatáčky o poloměru minimálně 1000 mm.

Pojezd U pro ruční pojezd

Pojezd E pro elektrický pojezd

zaslat dotaz

Pohony lze přizpůsobit na pojezdy U, přičemž nemusí být prováděny žádné úpravy, což umožňuje velice rychlou instalaci. Pohon je jednoduše napojen na kladkostroj pomocí konektorů.

Řízení pojezdu pozvolným rozběhem a brzděním zajišťuje nepatrné rozkývání břemene při jeho manipulaci. V případě potřeby mohou být dodatečně změněny rychlosti.

Pojezd E pro elektrický pojezdPojezd E pro elektrický pojezd